Su Kaçağı Tespiti Maltepe

Su Kaçağı Tespiti Maltepe

Su kaçağı tespiti Maltepe bölgeleri, Maltepe’de su kaçağı bulan firmalar, Maltepe su kaçağı tespiti fiyatları, Tüm bu sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz

Maltepe Su Kaçağı Tespiti
Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespitini Maltepe ekiplerimize bildirildikten sonra firma çalışanları en kısa sürede su kaçağının yaşandığı adrese gelirler. Bu adrese gelirken mümkün olabilecek en hızlı yolu seçerler ve gerekirse sizlerden whatsapp üzerinden konum bile isteyebilirler. Bildirilen adrese geldikten sonra su kaçağı tespiti yapılacak olan tesisatın özellikleri belirlenir. Bu işlemin yapılmasının nedeni su kaçağı tespitinde kullanılacak elektronik cihazların tespitini de yapmak içindir. Su kaçağı tespitinin yapılmasında farklı araçlar kullanılabilmektedir. Uygun olan cihaz belirlendikten sonra su kaçağının belirlenmesi için su tesisatının uygun yerinden tesisata girilir ve aletlerle kaçağın yeri tespit edilmeye çalışılır. Son teklonoji dinleme cihazlarımız ile su kaçağının yerini tespit ediyoruz. Kullandığımız cihaz tespit için özel üretildiğinden dolayı noktasal kesin tespit yapabiliyoruz.

 

 

Tespit Yapıldıktan Sonra;

Ekiplerimiz tespiti yaptıktan sonra sadece kaçağın olduğu bölümde ufak kırma işlemi yapar. Bu kırma işleminden sonra su kaçağına sebep olan eski parça sökülür ve yerine yeni parça takılarak kaçak giderilir. Ekiplerimiz kırılan yeri tekrardan aynı eski haline getirerek sizlere teslim ederler. Ekiplerimiz son derece titizlik ile çalışarak sizleri mağdur etmemek için işlerine özen göstererek çalışırlar. Sizlere en uygun fiyatı çıkartarak bütçenizi aşmadan su kaçağı sorununuzun çözülmesini sağlamaktadırlar.

Sizde Maltepe su kaçağı tespiti ekibimizden bu hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek servis kaydınızı bırakarak ustalarımızın size ulaşmasını sağlayabilir su kaçağı probleminizin daha fazla zarar vermeden çözülmesini sağlayabilirsiniz.

 

Maltepe bölgesinin tüm mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.

Randevu talep iletişim numaralarımız tıklayıp hemen arayabilirsiniz:

Çağrı Merkezi : 0212 435 03 65

Maltepe Servis No : 0539 855 03 65

Whatsapp : +90 539 855 03 65

 

Leave a Comment