Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı, Su kaçağı tespiti, su tesisatçısı, su kaçağı bulma, su kaçak tespiti, kırmadan su kaçağı tespiti, su kaçağı tespit, su tesisatçısı, kağıthane su kaçağı tespiti, kağıthane su kaçağı bulma

KAĞITHANE SU KAÇAĞI BULMA

SU KAÇAĞI BELİRTİLERİ NASIL OLUŞUR?

Su kaçağı problem, okul, ev, iş yerleri alışveriş merkezleri dahil her yerde oluşabilecek bir tesisat problemidir. Su kaçağı problemlerinde en önemli işlem kırmadan dökmeden su kaçağını tespit etmektir. En büyük belirtisi rutubet, banyo mutfak ve tuvalet gibi yerlerdeki seramiklerdeki derzlerin renk değiştirmesidir.

BAŞLICA SU KAÇAĞI ŞİKAYETLERİ NELERDİR?

 • ÜST KOMŞUMDAN SU DAMLIYOR NE YAPABİLİRİM?
 • SU KAPALI OLDUGU HALDE SAYAÇ ÇALIŞIYOR NE YAPABİLİRİM?
 • EVİMDEN ALT KOMŞUMA SU AKIYOR NE YAPABİLİRİM?
 • EVDEKİ ODALARDA RUTUBET OLMAYA BAŞLADI NE YAPILMALIDIR?
 • ÜST KOMŞUMDAN SU DAMLIYOR USTA PARASINI VE TESİSAT PARASINI KİM ÖDEYECEK?

Üstteki bize gelen şikayetlerin ortak yönü bir tesisat problemi olmasıdır. Üst komşumdan su damlıyor, alt komşuma su akıyor, duvardan su sızıntısı, gibi şikayetler evinizdeki tesisat da bir kaçak olduğunu gösterir. Bu kaçak sizde değil ise bile üst komşunuzda veya ana binanın tesisatından kaynaklanabilir.

Su kaçağı bulma ve su kaçağı tespit servisi olarak Kağıthane su kaçağı bulma konusunda firmamızın uzun süreli tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Su kapalı olduğundan sayaç çalışıyor ise yine evinizde bir kaçak söz konusu olabilir kırmadan dökmeden kameralı ve robotlu cihazlarla evinizde geniş çaplı taramalar yaparak bölgesel onarımlar yapıyoruz.

Kağıthane su kaçağı bulma konusunda müşterilerimizin sorunlarını çözmekte kendimizi kanıtlamış bir firmayız ustalarımıza gelen en çok sorulardan olan üst komşumdan su damlıyor tesisat parasını kim ödeyecek biz bu konuda ara buluculuk hizmeti vererek 2 kişiyle konuşarak ortak bir fiyat ödeme yapılması taraftarayız ama taraflar kabul etmezse bu konuda yardımcı olamıyoruz.

SU KAÇAĞI BULMA

Su kaçağı bulma uzman ekipler tarafından yapılması gerekir bizim kullandığımız sistemler aşağıdaki gibidir;

 1. Termal kamera ile sıcak su kaçaklarının tespitinin yapılması.
 2. Boru kamerası kullanılarak görüntüleme ile bulunan tespit.
 3. Boruya verilen gazı izleme işlemi yöntemi ile bulma.
 4. Boyalı su kullanılarak yapılan tespit.
 5. Ortamda en fazla nem bulunan bölgeyi tespit etme.
 6. Manyetik cihazla alan dinleme yapılarak bulunan su kaçağı bulma yöntemidir.

KIRMADAN TESPİT NASIL YAPIYORUZ?

Kağıthane Su kaçağı bulma ve su kaçağı tespitinde teknolojinin ilerlemesi ve cihazların gelişmesiyle birlikte noktasal işlemler yapabiliyoruz. Birden fazla noktada aramak yerine kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde bölgesel işlemler yaparak kırmadan su kaçağı tespiti gerçekleştiriyoruz.

İstanbul bölgesinin tüm semt ve mahallelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.
Randevu talep iletişim numaramız:
İstanbul Geneli :

Çağrı Merkezi : 0212 435 03 65

7/24 Servis No : 0539 855 03 65

SU KACAGİ BULMA/SUKACAGİ365.COM

Leave a Comment